Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 774 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Fushata/ Rama: Sot jemi gdhirë në një Shqipëri tjetër

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 8 months ago
Log in now!
Kryeministri ishte në Përrenjas dhe Vorë. Rama: mos votoni Mediun
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al