Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Meta kthen Milot-Balldren: I paligjshëm, cenon buxhetin dhe konkurrencën

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 9 months ago
Log in now!
“Kontrata e Milot – Balldren, arrin në vlerën e 217 milionë euro pa TVSH”
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al