Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 774 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Të rinjtë e rajonit, mbështetje nga Franca dhe Gjermania

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 months ago
Log in now!
Ambasadoret gjermane dhe franceze: RYCO i vetmi rezultat i prekshëm i Procesit të Berlinit
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al