Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/ekranet/public_html/includes/common.inc).

Tejmbushja e autobusëve/ Bashkia gati të rimburësojë TVSH-në dhe akcizën e transportit publik

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 11 months ago
Log in now!
Tejmbushja e autobusëve/ Bashkia gati të rimburësojë TVSH-në dhe akcizën e transportit publik
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al