Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Greqi, përfundon ndërtimi i tubacionit TAP

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 9 months ago
Log in now!
NË 2020 priten dërgesat e para të gazit në Shqipëri dhe Itali
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al