Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Rrëzohet plani urbanistik i qeverisë dhe Bashkisë së Himarës, banesat nuk do të prishen

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 months ago
Log in now!
Sipas mediave greke në marrjen e ketij vendimi ka ndikuar presioni i ambasadës greke në Tiranë
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al