Sulmi në Paris, xhihadisti nga Çeçenia

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 months ago
Log in now!
Vritet një person dhe plagosen 4 të tjerë. Presidenti Macron: Po paguajmë çmimin e gjakut
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al