Krisen marrëdhëniet mes Rusisë dhe Greqisë

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 1 month ago
Log in now!
Rusia dëbon diplomatin grek, Athina paralajmëron: Do përgjigjemi njësoj
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al