Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 774 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Shkarkohen 4 policë burgjesh, rrahën të dënuarin

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 months ago
Log in now!
Reagon Ministria e Drejtësisë dhe Komiteti Shqiptar i Helsinkit për ngjarjen në Peqin
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al