Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 774 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Bora mbulon vendin, parashikohet bllokim rrugësh

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 3 weeks ago
Log in now!
Instituti i Gjeoshkencave parashikon borë në bregdet dhe përmbytje në Jug
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al