Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Eurovision 2019, Shqipëria prezantohet në gjysmëfinalen e dytë

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 6 months ago
Log in now!
Shqipëria në Festivalin Europian të këngës me Jonida Maliqin dhe “Ktheju tokës”
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al