Error message

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/ekranet/public_html/includes/bootstrap.inc).

Braçe - Canit dhe Shehajt: Mbyllni hetimin e koncesionit të skanimit në dogana

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 years ago
Log in now!
Hetimi i koncesionit të skanimit në dogana duhet të përfundojë sa më shpejt. Kjo është kërkesa e kreut të komisionit parlamentar të Ekonomisë, Erion Brace. Ai kërkon që ministri Cani dhe drejtuesja e tatimeve Briseida Shehaj, të hetojnë evazionin e lartë në shitjen e aksioneve nga kompania Rapidscan tek një kompani shqiptare.
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al