Bllokohet bar- llotoja, tregtonte mish në mënyrë të jashtëligjshme

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 2 weeks ago
Log in now!
Sekuestrohet 1.6 ton mish, pa dokumentacion dhe pa kushte higjieno-sanitare
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al