Zona ekonomike në det, Greqia afrohet me Egjiptin

640x360

 

854x480

 

1280x720

Log in now!
Log in now!
Publikuar nga tematv 4 months ago
Log in now!
Presidenti i Greqisë Pavlopuos, ai i Qipros, Anastasiades dhe homologu egjiptian, el-Sisi takohen në Aleksandri
Tags: 

Advertising

Mundësuar nga mcn.al